Szlakiem białostockich muzeów
Narodowy Instytut Dziedzictwa en

wycieczka użytkownika Rafał Sianko

Szlakiem białostockich muzeów

4

kilka godzin

podlaskie

Wycieczka obejmuje zwiedzanie z zewnątrz i wewnątrz czterech obiektów (3 muzea i 1 teatr) znajdujących się w centrum Białegostoku.

ratusz, ob. muzeum
Białystok

godzina

Przed wejściem do Ratusza, jest tabliczka informacyjna, kiedy i jak powstał budynek. Napisy na tabliczce są po polsku i w języku dla niewidomych. Po obejrzeniu budynku z zewnątrz, proszę zwiedzić w środku wystawę stałą i czasową.

oficyna, tzw. arsenał
Białystok

godzina

Przed wejściem do Arsenału, jest tabliczka informacyjna, kiedy i jak powstał budynek. Napisy na tabliczce są po polsku i w języku dla niewidomych. Po obejrzeniu budynku z zewnątrz, proszę zwiedzić w środku wystawę stałą i czasową.

Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki
Białystok

godzina

Przed wejściem do teatru, jest tabliczka informacyjna, kiedy i jak powstał budynek. Napisy na tabliczce są po polsku i w języku dla niewidomych. Po obejrzeniu budynku z zewnątrz, można zobaczyć korytarze w środku budynku, lub zjeść obiad w restauracji teatralnej.

Kamienica Cytronów, ob. Muzeum Historyczne
Białystok

godzina

Przed wejściem do Muzeum Historycznego, jest tabliczka informacyjna, kiedy i jak powstał budynek. Napisy na tabliczce są po polsku i w języku dla niewidomych. Po obejrzeniu budynku z zewnątrz, proszę zwiedzić w środku wystawę stałą i czasową.

Wydrukuj stronę wycieczki

To jest wycieczka użytkownika. Zgłoś naruszenie zasad.

Obiekty z trasy wycieczki

zgłoś naruszenie